Som un equip.

I aquestes son les persones que el forman

La clau per aconseguir un treball ben fet és creure en el que fas. I aquesta és la filosofia de tot l’equip que forma la família gibobs: un grup de professionals amb una àmplia experiència en banca, finances, immobiliàries i plataformes digitals que vetllen pel teu interès i que gaudeixen ajudant clients com tu a entendre el sistema financer i a prendre les decisions que els convenen més.

Superiores

Jorge

González-Iglesias

Chairman y coFundador

jorgegib@gibobs.com

Oscar

Bañó Sánchez

CEO y coFundador

oscar.bano@gibobs.com

Tecnología

Juan

Benavides

CTO

juan.benavides@gibobs.com

Javier

Cañadilla

Desarrollador Backend

javier.canadilla@gibobs.com

Diorlen

del Valle Angulo

Desarrolladora Frontend

diorlen.angulo@gibobs.com

Pablo

Cabanyes

Practicante área tecnología

pablo.cabanyes@gibobs.com

Jose Angel

Hernández

Desarrollador Backend

jose.hernandez@gibobs.com

Manuel

Espeso

Desarrollador iOS

manuel.espeso@gibobs.com

Producto

Silvia

Varela Blazquez

CPO

silvia.varela@gibobs.com

Yanina

Aguirre

Senior Product Manager

"yanina.aguirre@gibobs.com "

Javier

Gomez

Diseñador de Producto

javier.gomez@gibobs.com

Marketing

Gonzalo

Fernandez de la Mora

CMO

gonzalo@gibobs.com

Mónica

Santa-Cruz

Marketing Manager

monica@gibobs.com

Finanzas y RRHH

Mariana

Palacio

CFO y Talento

mariana.palacio@gibobs.com

Jaime

Aguirre

Practicante área operaciones

jaime.aguirre@gibobs.com

Maria Del Carmen

Figueredo

Auxiliar área operaciones

maria.figueredo@gibobs.com

Operaciones

Fernando

López Jiménez

COO

fernando.lopez@gibobs.com

Susana

Gonzalez

Analista de Riesgos

susana.gonzalez@gibobs.com

Antonio

Molina Gonzalez

Analista de Riesgos

antonio.molina@gibobs.com

Jose

Antonio Pérez

Analista de Riesgos

joseantonio.perez@gibobs.com

Albert

Vila

Analista de Riesgos

albert.vila@gibobs.com

Rodrigo

Garrido

Analista de Riesgos

rodrigo.garrido@gibobs.com

Inversiones alternativas

Javier

Donamaría

Director de Inversiones Alternativas

javier.donamaria@gibobs.com

Inmobiliarias y obra nueva

Israel

Tena Portillo

Director Comercial

israel.tena@gibobs.com

Pablo

Ramos

Responsable Comercial Zona Cataluña

pablo.ramos@gibobs.com

Vicente

Cotino

Responsable Comercial Zona Levante

vicente.cotino@gibobs.com

Rosa María

Grau

Responsable Comercial Zona Andalucia

rosa.grau@gibobs.com