Som un equip.

I aquestes son les persones que el forman

La clau per aconseguir un treball ben fet és creure en el que fas. I aquesta és la filosofia de tot l’equip que forma la família gibobs: un grup de professionals amb una àmplia experiència en banca, finances, immobiliàries i plataformes digitals que vetllen pel teu interès i que gaudeixen ajudant clients com tu a entendre el sistema financer i a prendre les decisions que els convenen més.

Superiors

Jorge

González-Iglesias

Chairman i coFundador

jorgegib@gibobs.com

Óscar

Bañó Sánchez

CEO i coFundador

oscar.bano@gibobs.com

Tecnologia

Javier

Cañadilla

Desenvolupador Backend

javier.canadilla@gibobs.com

Diorlen

del Valle Angulo

Desenvolupadora Frontend

diorlen.angulo@gibobs.com

Pablo

Cabanyes

Practicant àrea tecnologia

pablo.cabanyes@gibobs.com

José Ángel

Hernández

Desenvolupador Backend

jose.hernandez@gibobs.com

Alejandro

Rodríguez

Desarrollador Android

alejandro.rodriguez@gibobs.com

Manuel

Espeso

Desarrollador iOS

manuel.espeso@gibobs.com

Producte

Silvia

Varela Blazquez

CPO

silvia.varela@gibobs.com

Yanina

Aguirre

Senior Product Manager

"yanina.aguirre@gibobs.com "

Javier

Gómez

Dissenyador de Producte

javier.gomez@gibobs.com

Màrqueting

Gonzalo

Fernandez de la Mora

CMO

gonzalo@gibobs.com

Finances i RRHH

Mariana

Palacio

CFO i Talent

mariana.palacio@gibobs.com

Jaime

Aguirre

Practicant àrea operacions

jaime.aguirre@gibobs.com

María Del Carmen

Figueredo

Auxiliar àrea operacions

maria.figueredo@gibobs.com

Operacions

Susana

González

Analista de Riscos

susana.gonzalez@gibobs.com

Fernando

López Jiménez

COO

fernando.lopez@gibobs.com

Antonio

Molina González

Analista de Riscos

antonio.molina@gibobs.com

José

Antonio Pérez

Analista de Riscos

joseantonio.perez@gibobs.com

Paloma

Díaz-Jares

Analista de riscos

paloma.diaz@gibobs.com

Yanina

Belén Dominutti

Analista de Riscos

yanina.belen@gibobs.com

Manuel

Suances

Analista de Riscos

manuel.suances@gibobs.com

Juan

Antonio Yubero

Analista de Riscos

juan.yubero@gibobs.com

Rodrigo

Garrido

Analista de Riscos

rodrigo.garrido@gibobs.com

Jorge

Minaya

Analista de Riesgos

jorge.minaya@gibobs.com

Inversions alternatives

Javier

Donamaría

Director d'Inversions Alternatives


javier.donamaria@gibobs.com

Immobiliàries i obra nova

Israel

Tena Portillo

Director Comercial

israel.tena@gibobs.com

Pablo

Ramos

Responsable Comercial Zona Catalunya

pablo.ramos@gibobs.com

Vicente

Cotino

Responsable Comercial Zona Llevant

vicente.cotino@gibobs.com

Rosa María

Grau

Responsable Comercial Zona Andalucía

rosa.grau@gibobs.com