Som un equip.

I aquestes son les persones que el forman

La clau per aconseguir un treball ben fet és creure en el que fas. I aquesta és la filosofia de tot l’equip que forma la família gibobs: un grup de professionals amb una àmplia experiència en banca, finances, immobiliàries i plataformes digitals que vetllen pel teu interès i que gaudeixen ajudant clients com tu a entendre el sistema financer i a prendre les decisions que els convenen més.

Superiors

Jorge

González-Iglesias

Chairman i coFundador

jorgegib@gibobs.com

Tecnologia

Juan

Benavides

CTO

juan.benavides@gibobs.com

Christian Andrés

Bacho

Desenvolupador fullstack

christian.andres@gibobs.com

Javier

Cañadilla

Desenvolupador Backend

javier.canadilla@gibobs.com

Gonzalo

Concepción

Desenvolupador Backend

gonzalo.concepcion@gibobs.com

Diorlen

del Valle Angulo

Desenvolupadora Frontend

diorlen.angulo@gibobs.com

Pablo

Cabanyes

Desenvolupador

pablo.cabanyes@gibobs.com

José Ángel

Hernández

Desenvolupador Backend

jose.hernandez@gibobs.com

Alejandro

Rodríguez

Desarrollador Android

alejandro.rodriguez@gibobs.com

Sergio

Martín

QA Tester

sergio.martin@gibobs.com

Producte

Silvia

Varela Blazquez

CPO

silvia.varela@gibobs.com

Yanina

Aguirre

Senior Product Manager

yanina.aguirre@gibobs.com

Belén

González

Product Manager

belen.gonzalez@gibobs.com

Julia

Besada

Product designer

julia.besada@gibobs.com

María

Fernanda Ramírez

Product designer

maria.ramirez@gibobs.com

Immobiliàries i obra nova

Óscar

Bañó Sánchez

CoFundador

oscar.bano@gibobs.com

Israel

Tena Portillo

Director Comercial

israel.tena@gibobs.com

Rosa María

Grau

Responsable Comercial Zona Andalusia

rosa.grau@gibobs.com

Javier

Erroz

Responsable Comercial Zona Centre

javier.erroz@gibobs.com

Jacobo

Pérez

Responsable Comercial Catalunya

jacobo.perez@gibobs.com

Jose

María Niñerola

Responsable comercial zona Llevant

jose.ninerola@gibobs.com

Inversions alternatives

Rodrigo

Alonso

Senior RE Investment Manager

rodrigo.alonso@gibobs.com

Màrqueting

Gonzalo

Fernandez de la Mora

CMO

gonzalo@gibobs.com

Jessica

González Fernández

Acquisition, Branding & Content Strategist

jessica.gonzalez@gibobs.com

Sonia

Sánchez Tejada

Marketing Specialist

sonia.sanchez@gibobs.com

Finances i RRHH

Mariana

Palacio

CFO i Talent

mariana.palacio@gibobs.com

Operacions

Fernando

López Jiménez

COO

fernando.lopez@gibobs.com

Susana

González

Analista de Riscos

susana.gonzalez@gibobs.com

José

Antonio Pérez

Analista de Riscos

joseantonio.perez@gibobs.com

Rodrigo

Garrido

Analista de Riscos

rodrigo.garrido@gibobs.com

Antonio

Molina González

Analista de Riscos

antonio.molina@gibobs.com

Jorge

Minaya

Analista de Riesgos

jorge.minaya@gibobs.com

Elena

Bravo

Analista de riscos

elena.bravo@gibobs.com

María

Díaz

Analista de riscos

maria.diaz@gibobs.com

Catalina

Skibinska

Analista de riscos

catalina.skibinska@gibobs.com

Paloma

Díaz-Jares

Analista de riscos

paloma.diaz@gibobs.com

Yanina

Belén Dominutti

Analista de Riscos

yanina.belen@gibobs.com

Manuel

Suances

Analista de Riscos

manuel.suances@gibobs.com

Juan

Antonio Yubero

Analista de Riscos

juan.yubero@gibobs.com

Frank Esteban

Escudero Lozada

Analista de Riscos

frank.esteban@gibobs.com

Jaime

Aguirre

Practicant àrea operacions

jaime.aguirre@gibobs.com

Rubén

Requena

Analista de riscos

ruben.requena@gibobs.com

Rocío

Gómez

Analista de Riscos

rocio.gomez@gibobs.com

Saidy Johanna

Herrera Rincón

Auxiliar tecnico en gestion administrativa

johanna.herrera@gibos.com

César Andrés

Correa

Auxiliar tecnico en gestion administrativa

cesar.correa@gibobs.com

Lorena

Fernández

Analista de Riscos

lorena.fernandez@gibobs.com

Guillermina

Fernández

Analista de Riscos

guillermina.fernandez@gibobs.com

Ada

Vignolo

Analista de riscos

ada.vignolo@gibobs.com

Luis

García Miguel

Analista de riscos

luis.garcia@gibobs.com

Alberto

Matamala

Analista de riscos

alberto.matamala@gibobs.com