Som un equip, i aquestes son les persones que el forman

La clau per aconseguir un treball ben fet és creure en el que fas. I aquesta és la filosofia de tot l’equip que forma la família gibobs: un grup de professionals amb una àmplia experiència en banca, finances, immobiliàries i plataformes digitals que vetllen pel teu interès i que gaudeixen ajudant clients com tu a entendre el sistema financer i a prendre les decisions que els convenen més.

Superiors

Jorge

González-Iglesias

CEO i coFundador

jorgegib@gibobs.com

Tecnologia

Juan

Benavides

CTO

juan.benavides@gibobs.com

Christian Andrés

Bacho

Desenvolupador fullstack

christian.andres@gibobs.com

Javier

Cañadilla

Desenvolupador Backend

javier.canadilla@gibobs.com

Pablo

Cabanyes

Desenvolupador

pablo.cabanyes@gibobs.com

José Ángel

Hernández

Desenvolupador Backend

jose.hernandez@gibobs.com

Miriam

Torrens

Desenvolupador Frontend

miriam.torrens@gibobs.com

Mireia

Martín

Desenvolupador Backend

mireia.martin@gibobs.com

Pau

Costa

Desenvolupador Backend

pau.costa@gibobs.com

Producte

Silvia

Varela Blazquez

CPO

silvia.varela@gibobs.com

Pablo

Cotillas

Product designer

pablo.cotillas@gibobs.com

Belén

González

Product Manager

belen.gonzalez@gibobs.com

María

Fernanda Ramírez

Product designer

maria.ramirez@gibobs.com

Immobiliàries i obra nova

Óscar

Bañó Sánchez

CoFundador

oscar.bano@gibobs.com

Israel

Tena Portillo

Director Comercial

israel.tena@gibobs.com

Rosa María

Grau

Responsable Comercial Zona Andalusia

rosa.grau@gibobs.com

Javier

Erroz

Responsable Comercial Zona Centre

javier.erroz@gibobs.com

Jacobo

Pérez

Responsable Comercial Catalunya

jacobo.perez@gibobs.com

Real Estate & Digital Finance

Rodrigo

Alonso

Director de Real Estate Digital Finance

rodrigo.alonso@gibobs.com

Raúl

Rabell

Analista de Real Estate Digital Finance

raul.rabell@gibobs.com

Saúl

Núñez

Analista de Real Estate Digital Finance

saul.nunez@gibobs.com

Isidro

Martínez

Analista de Real Estate Digital Finance

isidro.martinez@gibobs.com

Camila

Maya

Growth Specialist

maria.maya@gibobs.com

Màrqueting

Gonzalo

Fernandez de la Mora

CMO

gonzalo@gibobs.com

Jessica

González Fernández

Acquisition, Branding & Content Strategist

jessica.gonzalez@gibobs.com

Sonia

Sánchez Tejada

Social Media, Branding and CRM Specialist

sonia.sanchez@gibobs.com

Finances i RRHH

Mariana

Palacio

CFO i Talent

mariana.palacio@gibobs.com

Yamile

García

Analista de Finances i Talent

yamile.garcia@gibobs.com

Operacions

Fernando

López Jiménez

COO

fernando.lopez@gibobs.com

José

Antonio Pérez

Analista de Riscos

joseantonio.perez@gibobs.com

Rodrigo

Garrido

Analista de Riscos

rodrigo.garrido@gibobs.com

Antonio

Molina González

Analista de Riscos

antonio.molina@gibobs.com

María

Díaz

Analista de riscos

maria.diaz@gibobs.com

Yanina

Belén Dominutti

Analista de Riscos

yanina.belen@gibobs.com

Manuel

Suances

Analista de Riscos

manuel.suances@gibobs.com

Juan

Antonio Yubero

Analista de Riscos

juan.yubero@gibobs.com

Jaime

Aguirre

Practicant àrea operacions

jaime.aguirre@gibobs.com

Rubén

Requena

Analista de riscos

ruben.requena@gibobs.com

Luis

Ramírez

Analista de Riscos

https://www.linkedin.com/in/luisramirezh

Soledad

Molina

Analista de Riscos

soledad.molina@gibobs.com

Ana

Velasco

Analista de Riscos

ana.velasco@gibobs.com

Gloria

Miguel

Auxiliar tècnic en gestió administrativa

gloria.miguel@gibobs.com

Sara

Puig

Gestora telefònica

sara.puig@gibobs.com

Sergio

Moreno

Analista de Riscos

sergio.moreno@gibobs.com

Noelia

Solari

Gestora telefònica

noelia.solari@gibobs.com

Sebastián

Fanelli

Gestor telefònico

sebastian.fanelli@gibobs.com

Arturo

Rodríguez

Analista de Riscos

arturo.rodriguez@gibobs.com

Verónica

Ballesteros

Analista de Riscos

veronica.ballesteros@gibobs.com

Luis

Peña

Analista de Riscos

luis.pena@gibobs.com

Gerardo

Díaz

Analista de Riscos

gerardo.diaz@gibobs.com

Sonia

Toural

Analista de Riscos

sonia.toural@gibobs.com

Irene

Masa

Responsable Excel·lència Operativa i Qualitat

irene.masa@gibobs.com

Belén

de las Heras

Analista de riscos

ana.heras@gibobs.com

Sergio

Santos

Analista de Riscos

sergio.santos@gibobs.com

Guillermina

Fernández

Analista de Riscos

guillermina.fernandez@gibobs.com

Ada

Vignolo

Analista de riscos

ada.vignolo@gibobs.com

Rubén

Herrero

Analista de Riscos

ruben.herrero@gibobs.com

Luis

García Miguel

Analista de riscos

luis.garcia@gibobs.com

Paloma

Bellas

Agent d'atenció al client

paloma.bellas@gibobs.com